Wszystkie narzędzia pomiarowe w jednym miejscu

CheckWare prowadzi kompleksowy proces w celu uzyskania formalnych zezwoleń i zarządzania wszystkimi cyfrowymi narzędziami udostępnianymi w produkcie.

Mamy prawa do dystrybucji wszystkich standaryzowanych metod pomiarowych dostępnych w CheckWare.

W razie zapotrzebowania na inne, niż dostępne w CheckWare standaryzowane narzędzia, możemy pomóc w uzyskaniu uprawnień.

Jeśli chcecie Państwo przekształcić własne formularze, kwestionariusze lub ankiety na formę cyfrową, również to możemy dla Was zrobić.

Opłaty licencyjne

Ceny za korzystanie z CheckWare zależą od objętości wybranego przez Państwa produktu oraz tego, jak bogaty będzie on w funkcje. Wszelkie opłaty licencyjne płacone właścicielom praw za kliniczne wykorzystanie narzędzi są dodatkowo uwzględniane.

 

Niektóre formularze wymagają ustanowienia opłaty rocznej w uzupełnieniu do opłaty licencyjnej. Opłaty te są związane z konfiguracją, tłumaczeniem lub ustalonymi dodatkowymi opłatami dla licencjobiorcy i różnią się dla poszczególnych narzędzi.

Czas dostarczenia

Pracujemy nad narzędziami pomiarowymi w sposób ciągły, jednak może być potrzebny pewien czas na dostarczenie produktu. Czas oczekiwania może się różnić i zostanie podany przy zamówieniu.

Zapraszamy do kontaktu z support@checkware.com, aby uzyskać więcej informacji.

Prawa do dystrybucji

CheckWare ma prawa do dystrybucji ponad 1,100 klinicznych narzędzi pomiarowych. Naszą ambicją jest posiadanie w ofercie wszystkich metod pomiarowych, o które wnioskują nasi klienci. Kluczowe znaczenia ma dla CheckWare jednoczesne utrzymanie korzystnych relacji z właścicielami praw autorskich oraz oferowanie autoryzowanych wersji narzędzi z zapewnieniem o ich jakości.

Zachęcamy do kontaktu odnośnie dostępnych narzędzi.